Aktualnie jesteś: Strona główna » Tłumaczenia » Biuro Tłumaczeń RUFUS Ewa Jurewicz Tłumacz Przysięgły jęz. angielskiego

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Biuro Tłumaczeń RUFUS Ewa Jurewicz Tłumacz Przysięgły jęz. angielskiego

Branże w których działa firma:

Tłumaczenia

Adres i dane kontaktowe:

pomorskie
KAZIMIERZA WIELKIEGO 3
83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI
tel. 58/6822468

Strona internetowa:

http://www.btrufus.pl (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Biuro tłumaczeń RUFUS powstało w 1995 r. i specjalizuje się w pisemnych tłumaczeniach z/na język angielski, wykonywanych zarówno jako tłumaczenia zwykłe jak i uwierzytelnione tłumaczenia przysięgłe. Istotną część naszej działalności stanowią także tłumaczenia specjalistyczne.

W ponaddziesięcioletniej praktyce dokonywaliśmy przekładu różnorodnych materiałów, począwszy od współczesnej prozy, poprzez foldery i ulotki reklamowe, instrukcje obsługi specjalistycznych urządzeń, a skończywszy na drobnych dokumentach jak wszelkiego rodzaju zaświadczenia czy dyplomy ukończenia szkół. Uczestniczymy także w realizacji większych projektów translacyjnych i lokalizacyjnych wykonywanych we współpracy z innymi firmami.

W naszym dorobku znajduje się m.in. kilka przetłumaczonych książek, m.in.: Cudze DzieciMroczna StudniaStrażnicy ZaginionegoBuddy Holly żyje i pozdrawia z GanimedesaKar Kalim oraz oczekujący na wydanie: Statek pełen złota.

Współpracują z nami zarówno klienci instytucjonalni, z których najwięksi to m.in.: VOLVO, Mazda, Panasonic, Philips, LG Electronics, Moulinex, KRUPS, Turkish Airlines, Animal Planet, AXA ubezpieczenia, KW Policji w Gdańsku, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Instytut Reumatologii w Warszawie, Politechnika Gdańska, Politechnika Koszalińska, Urząd Miejski w Gdańsku, Wydawnictwo Zysk i S-ka, jak i szerokie grono klientów indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług...

W naszej ofercie tłumaczeń z i na język angielski, znajdą Państwo m.in.:

Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia z i na jęz. angielski wszelkich materiałów i dokumentów, dostarczonych do przekładu zarówno w postaci papierowej jak i elektronicznej.

Tłumaczenia przysięgłe

Uwierzytelnione tłumaczenia wszelkich dokumentów, w szczególności aktów urodzenia, świadectw maturalnych, zaświadczeń o niekaralności, aktów ślubu, praw jazdy, dowodów rejestracyjnych, świadectw ukończenia szkół, dyplomów ukończenia kursów, umów i innych.

Uwierzytelnianie tłumaczeń

Weryfikacja i uwierzytelniane wcześniej przetłumaczonych dokumentów.

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia prac magisterskich, prac doktorskich i habilitacji, instrukcji obsługi urządzeń, prezentacji multimedialnych, dokumentów elektronicznych, stron internetowych, etc.

Inne

Realizacja większych i długotrwałych projektów, np. tłumaczenie obszernych dokumentacji technicznych, przygotowywanie polskich wersji portali internetowych, przekłady utworów literackich.
Tego rodzaju projekty realizowane są często z wykorzystaniem narzędzi wspierających zautomatyzowany proces tłumaczenia (Trados, Wordfast, SDLX). Takie przedsięwzięcia realizowane są zwykle w ramach stałej współpracy z międzynarodową firmą 2heads:1price.

Jesteśmy także otwarci na dowolne inne zlecenia niestandardowe.

 

Opinię o firmie dodał: Magda | 2013-09-12 14:23:27 5  

Polecam!

 
  Schowek (0)