Aktualnie jesteś: Strona główna » Gastronomia, Noclegi, Bary, Restauracje, apartamenty, hotele, ośrodki wczasowe, pensjonaty, jazda konna, Stajnie » FIRMA "JAŃCZAK" ROMAN JAŃCZAK

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

FIRMA "JAŃCZAK" ROMAN JAŃCZAK

Branże w których działa firma:

Gastronomia Noclegi Bary Restauracje apartamenty hotele ośrodki wczasowe pensjonaty jazda konna Stajnie

Adres i dane kontaktowe:

wielkopolskie
ROKOSOWO 20
63-805 ŁĘKA MAŁA
tel. 607611161, 655731161 fax: 655731161

Strona internetowa:

http://www.firmajanczak.com (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

STAJNIA ROKOSOWO - ZAPRASZA


Nasza stajnia jest kameralnym miejscem w którym na pierwszym miejscu stawiamy dobro koni. Powstała ona z miłości do naszych czworonogów. Konie są naszymi przyjaciółmi i tak też je traktujemy. Nasza stajnia jest przyjaznym miejscem spotkań nieprzypadkowych ludzi. Stajnia położona jest na skraju cichej wsi Rokosowo. Okolica posiada wiele walorów turystycznych: Zamek w Rokosowie, znakomite tereny do przejażdżek konnych, spacerów, grzybobrania.
W naszej stajni znajduje sie 19 boksów wyposażonych w automatyczne poidła oraz lizawki. Jako sciółki używamy słomy z własnych pól. Konie karmione są owsem w ilości uzgodnionej z właścicielem oraz sianem również z własnej produkcji. Na życzenie możliwe jest karmienie koni paszą dostarczoną przez klienta. Sezonowo marchwią i jabłkami. W stajni znajduje sie ogólnodostępna siodlarnia oraz punkt sanitarny. Nasi podopieczni całe dnie spędzają na pastwiskach lub okulnikach z wyjątkiem dni z bardzo złymi warunkami atmosferycznymi. Zimą konie na pastwisku dokarmiamy sianem lub sianokiszonką. Posiadamy karuzele do koni. Chcąc zapewnić koniom jak najlepsze warunki sami sprawujemy nad nimi całodobową opiekę.
Specyfikacja naszej stajni czyni ją  idealną do koni na emeryturze, w okresie rekonwalescencji jak i młodych koni w okresie wzrostu jak i koni rekreacyjnych, których właściciele cenią sobie wysoko dobro konia.
W tym roku planujemy postawienie hali terningowej by włascicelom naszych podopiecznych stworzyć jeszcze lepsze warunki do jazdy w dni niesprzyjające jej.

Serdecznie witamy w Zajeździe u Jańczaka

Zajazd u Jańczaka położony jest w Rokosowie, zaledwie 15 km od miasta Gostyń. Jest to najlepsze miejsce do wypoczynku po tygodniach stresów i ciężkiej pracy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 pokoje hotelowe i restaurację oferującą wyśmienite dania kuchni polskiej.
Dla pełnego relaksu naszych Gości organizujemy przejażdzki konne po okolicznych terenach. Znajdujący się zaledwie 500 m od zajazdu las, będzie celem rodzinnych wycieczek.

Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju przyjęcia. Począwszy od wesel, chrzicn i komunii, a kończąc na jubileuszach, zabawach i imprezach firmowych. Wspaniała oprawa muzyczna, wyśmienite posiłki oraz profesjonalna obsługa przyczyni się, iż spędzone u nas chwilę na długo pozostaną w pamięci.

Serdecznie zapraszamy!

Opinię o firmie dodał: Kacper | 2013-05-10 11:10:27 5  

 

Galeria:

FIRMA
FIRMA
FIRMA
FIRMA
FIRMA
FIRMA
FIRMA
FIRMA
FIRMA

Mapa dojazdu:

  Schowek (0)