Aktualnie jesteś: Strona główna » Projektowanie kuchni, Projektowanie mebli kuchennych, Sprzedaż mebli kuchennych » F.M. MEBLO-SYSTEM Sp. z o.o

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

F.M. MEBLO-SYSTEM Sp. z o.o

Branże w których działa firma:

Projektowanie kuchni Projektowanie mebli kuchennych Sprzedaż mebli kuchennych

Adres i dane kontaktowe:

podkarpackie
Zabajka 365
36-060 Głogów Małopolski
tel. 17 859 65 65 / 17 851 81 12 / 500 206 931

Strona internetowa:

http://www.meblosystem.pl (3/10)

Pagerank:

3

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Fabryka Mebli MebloSystem sp. z o.o. to producent mebli z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży meblowej!

Firma zajmuje się produkcją mebli systemowych oraz nietypowych, stanowiących wyposażenie biur, gabinetów, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, banków, sal obsługi klienta, sklepów, aptek oraz innych pomieszczeń i obiektów. Produkowane przez nas meble trafiają do odbiorców w Polsce, Niemczech, Francji, Anglii i na Ukrainie.

Każdemu Klientowi oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą fachowe doradztwo w doborze rozwiązań zagospodarowania przestrzeni, przygotowanie projektu aranżacji wnętrz i wykonania mebli, produkcję mebli oraz ich transport i montaż w miejscu docelowym.

W fabryce zlokalizowanej w miejscowości Zabajka w gminie Głogów Małopolski, produkujemy meble z wszystkich dostępnych na rynku materiałów, w oparciu o nowoczesny park maszyn i najnowsze procesy technologiczne.

Więcej informacji na temat działalności firmy, oferowanych przez nas produktów oraz zrealizowanych projektów znajdziecie Państwo w poszczególnych zakładkach strony.

 

Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ oferty firmy! - uruchomiliśmy dział cięcia laserem, dzięki czemu poszerzyliśmy naszą produkcję o stelaże metalowe do biurek, łóżek, szaf, wszelkiego rodzaju osłon czy prowadnic. Następstwem tego, było oczywiście uruchomienie także własnej lakierni, nasze produkty możemy malować na dowolne kolory wg. palety RAL, w wybranej strukturze. ZAPRASZAMY !

 

Galeria:

F.M. MEBLO-SYSTEM Sp. z o.o

Mapa dojazdu:

  Schowek (0)