Aktualnie jesteś: Strona główna » Lekarze » PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY JANKOWSKA KATARZYNA

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY JANKOWSKA KATARZYNA

Branże w których działa firma:

Lekarze

Adres i dane kontaktowe:

dolnośląskie
SĄDOWA 8 lok.104
50-046 WROCŁAW
tel. 604530935

Strona internetowa:

http://www.stomatologjankowska.pl (0/10)

Pagerank:

0

Godziny otwarcia:

Poniedziałek, środa i piątek: 15:00 – 19:00; czwartek: 9:00 – 11:00Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Prywatny gabinet stomatologiczny we Wrocławiu


Stomatolog Katarzyna Jankowska zaprasza dorosłych i małych pacjentów!


Serdecznie witam na stronie mojego gabinetu. Prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1991 roku. Oferuję pełną opiekę dentystyczną dla całej rodziny – leczę zarówno dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów. Moim priorytetem jest zapewnienie pacjentom pełnego komfortu podczas zabiegów oraz poczucia, że wizyta u dentysty wcale nie musi kojarzyć się ze stresem! 

W gabinecie prowadzone jest leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji (leczenia kanałowego). Tym, którzy chcą zadbać nie tylko o zdrowie zębów, ale także o ich piękny wygląd, proponuję zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej. Wykonuję m.in. profesjonalne wybielanie przy użyciu bezpiecznych i skutecznych metod, dobieranych indywidualnie do potrzeb pacjenta, oraz protezy zębowe każdego typu. Długoletnia praktyka lekarska oraz doświadczenie w pracy z pacjentami w każdym wieku pozwoliły mi rozpoznać ich potrzeby i wymagania. Dzięki temu mogę zapewnić im możliwość skorzystania ze skutecznego znieczulenia oraz gwarancję, że wizyta przebiegnie sprawnie i komfortowo.

Protetyka stomatologiczna


Leczenie protetyczne wskazane jest nie tylko w celu poprawienia estetyki uśmiechu, ale przede wszystkim dla utrzymania zdrowia jamy ustnej oraz komfortu życia pacjenta. W zależności od rodzaju oraz wielkości ubytków, braki w uzębieniu leczę odpowiednio dobraną metodą. Wykonuję protezy częściowe, jak i pełne, korzystając z nowoczesnych technologii i materiałów, dzięki czemu moi pacjenci zyskują gwarancję najwyższej jakości usług.

Stomatologia dziecięca


Gabinet przystosowany jest do przyjmowania także najmłodszych pacjentów. Wizyty odbywają się w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, co skutecznie łagodzi stres, często towarzyszący w kontakcie ze stomatologiem. Specjalnie przygotowana oferta kolorowych wypełnień sprawia, że dzieci chętniej odwiedzają gabinet. Zapraszam do mojej poradni stomatologicznej całe rodziny! Z przyjemnością pomogę Państwu uzyskać piękny uśmiech.

Opinię o firmie dodał: Joanna | 2013-05-27 21:43:55 5  

Moj problem polegał na tym, ze bardzo długo miałam mleczaka - trójke. Wszystkie pozostałe zęby miałam stałe. Po usunięciu mlecznego zeba pozostała szpara i zanim na to miejsce wyrósł stały zab, pozostałe przesuneły sie tak, ze dla nowego zeba nie było juz miejsca. Dodam jeszcze, ze mam drobna twarz i małą szczęke przez co mało miejsca dla zebow. Dlatego nowy ząb wyrósl krzywo i poza linią zgryzu. Sytuacja pogorszyła się jeszcze kiedy wyrosła mi ósemka, która dodatkowo zcieśnila zęby i jeszcze bardziej wypchnęła trójke z wczesniejszcego miejsca. Pani dr zlecila zrobienie zdjęcia rentgena, usuniecie ósemki i wykonanie aparatu. Mam teraz równiutkie zęby i piękny uśmiech, za który jestem pani Doktor bardzo wdzięczna :)

 
  Schowek (0)