Aktualnie jesteś: Strona główna » Usługi gazownicze, maszyny i urządzenia, producenci urządzeń, pogotowie ciepłownicze, pogotowie energetyczne, pogotowie gazowe, pogotowie wodno-kanalizacyjne » Probon - Serwis Piotr Iwański

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Probon - Serwis Piotr Iwański

Branże w których działa firma:

Usługi gazownicze maszyny i urządzenia producenci urządzeń pogotowie ciepłownicze pogotowie energetyczne pogotowie gazowe pogotowie wodno-kanalizacyjne

Adres i dane kontaktowe:

mazowieckie
Pogodna 17
05-555 Tarczyn
tel. kom. 694 499 309 fax. 22 292 52 39

Strona internetowa:

http://www.probon.pl (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:
 • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma PROBON-SERWIS powstała w 2007 roku. Od tego czasu nasza firma zajmujemy się projektowaniem:

 • instalacji chłodniczych,
 • instalacji wody lodowej,
 • instalacji zimnego glikolu
 • wentylacji,
 • odzysku ciepła,

a także usługami serwisowymi urządzeń firmy TRANE i BITZER.

Od 2008 r wykonujemy retroifity urządzeń z czynnika R22 na czynniki niezubożające warstwy ozonowej zgodnie z rozporządzeniem ustawy o postępowaniu z substancjami zubożającymi warstwę ozonową.

Pracownicy naszego serwisu to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra, dzięki której gwarantujemy wykonywanie prac na najwyższym poziomie i zadowolenie naszych klientów.

Od 2009 jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń firmy TRANE.

Posiadamy własne biuro projektów, które jest w stanie rozwiązać najbardziej nawet skomplikowane problemy techniczne inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy firmom znaleźć rozwiązania optymalizujące pracę agregatów, instalacji i jednocześnie znaczne zredukowanie kosztów ich użytkowania.

Zajmujemy się projektowaniem instalacji dla dużych obiektów przemysłowych, wykonujemy przeglądy i naprawy serwisowe agregatów, modernizacje i retrofit urządzeń chłodniczych, a także projektujemy i montujemy agregaty na specjalne zamówienia i wymagania klientów.

W trosce o zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania agregatów chłodniczych i instalacji chłodniczych, proponujemy Państwu przeglądy serwisowe wykonywane dwa razy w roku, co zapewni maksymalną wydajność urządzeń chłodniczych, zmniejszenie ryzyka awarii oraz pozwoli utrzymać je w dobrym stanie technicznym.

Proponujemy podpisanie stałej umowy o serwis, co pozwoli zminimalizować koszty obsługi serwisowej, a także zapewni Państwu szybką reakcję w przypadku awarii układu.

Opinię o firmie dodał: Krzysztof | 2013-04-24 23:53:23 5  

 

Galeria:

Probon - Serwis Piotr Iwański
Probon - Serwis Piotr Iwański
Probon - Serwis Piotr Iwański
Probon - Serwis Piotr Iwański
Probon - Serwis Piotr Iwański

Mapa dojazdu:

  Schowek (0)