Aktualnie jesteś: Strona główna » Turystyka i transport, kursy pływania, kursy tańca, lodowiska i tory łyżwiarskie, sklepy sportowe, stadiony, wyciągi narciarskie, bilety lotnicze, domy wycieczkowe, Agroturystyka, informacja turystyczna, Stajnie, lotniska, parki i rezerwaty, punkty widokowe, sanatoria, turystyka biznesowa, Usługi transportowe, Usługi,sklepy turystyczne » Rico Sub Centrum Nurkowe Poznań

Informacje o firmie:

dodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Ryszard Masłek - RICO

- na pytanie, od kiedy nurkujesz?

Ze zdziwieniem odpowiada "od zawsze"


Z wykształcenia metalurg, absolwent Centrum Szkolenia specjalistów Marynarki Wojennej o specjalności drenażysta okrętów podwodnych i nawodnych. Jego pasja to "wszystko, co związane z wodą". Należy do grupy "młodych gniewnych" z lat 60-tych, którzy na własnej skórze doświadczali wszelkich tajemnic nurkowania. Bardzo skąpa literatura i wiedza w porównaniu z dzisiejszą, wymagała niejako "nurkowania na czucie".

KAŻDY MOŻE SPRÓBOWAĆ - CZYLI O INTRO SŁÓW KILKA ...

„Intro” od angielskiego określenia Introduction Dive (nurkowanie wprowadzające) jest najlepszym sposobem, żeby spróbować nurkowania .

Wymaga poświęcenia trzech godzin wolnego czasu. Jest to jedno nurkowanie, które zaczynamy od godzinnego wykładu-instruktażu o : zasadach bezpiecznego nurkowania,używania wymaganego sprzętu, komunikacji pod wodą . Następnie ubieramy się w sprzęt i... przechodzimy do nurkowania w najgłębszym basenie w Poznaniu (ok.5 metrów głębkości) pod ścisłym nadzorem instruktora. Do Ciebie należy tylko: patrzeć, spokojnie oddychać, wyrównywać ciśnienie , wolno płynąć, zachować spokój i czerpać przyjemność z właśnie rozpoczętej przygody z nurkowaniem. Będziesz również miał okazję "poznać szczyt nygustwa podwodnego" – poszaleć na skuterze podwodnym...a cała Twoja przygoda z nurkowaniem zostanie uwieczniona na fotkach lub filmiku, które otrzymasz na pamiątkę.

Po dobrym intro przyjdzie Ci ochota, żeby zrobić coś więcej :) . Jeśli robiłeś u nas intro i chcesz uzyskać status dyplomowanego płetwonurka- cena kursu zostanie umniejszona o cenę intro, czyli pieniądze wrócą do Ciebie :)

Program "Odkryj nurkowanie" pozwoli Ci odkryć przyjemność nurkowania w idealnych warunkach, bez stresów, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Jest to również bardzo dobry, oryginalny pomysł na prezent ( otrzymasz od nas elegancki karnet- zaproszenie, ktore możesz podarować wybranej osobie ).

Istnieje również możliwość zrobienia INTRO na wodach otwartych ( tj. Giewartów- jezioro powidzkie )

 

 

 
  Schowek (0)