Aktualnie jesteś: Strona główna » apartamenty, kwatery prywatne i pokoje gościnne, ośrodki wczasowe, pensjonaty » Wynajem pokoi i żywienie "U Cornego" Antonina Cudzich

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Wynajem pokoi i żywienie "U Cornego" Antonina Cudzich

Branże w których działa firma:

apartamenty kwatery prywatne i pokoje gościnne ośrodki wczasowe pensjonaty

Adres i dane kontaktowe:

małopolskie
Juzefa Piłsudzkiego 3
34-425 BIAŁY DUNAJEC
tel. 721212929

 

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Ośrodek wypoczynkowy U CORNEGO w Białym Dunajcu

Serdecznie zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane do naszego ośrodka - "Cudzichówka" położonego w pięknej i malowniczej miejscowości Biały Dunajec. Ośrodek dysponuje ponad 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, wiekszość pokoi posiada własną łazienkę. Oferujemy całkowite lub częściowe wyżywienie. Obiekt posiada salę jadalną, która dla gości w wieczory zamienia się w salę rozrywki, zabaw itd. Na życzenie organizujemy kulig z ogniskiem i pochodniami, biesiady z pieczeniem barana i muzyka górlaską, wycieczki na spływ Dunajcem oraz naukę jazdy na nartach i snowboardzie. Ceny za pokoje są zróżnicowane i zależą od sezonu. Przy grupach zoorganizowanych i większej ilości gości indywidualnych oferujemy korzystne rabaty. Wypoczynek w Cudzichówce w Białym Dunajcu sprawi, że poczują Państwo prawdziwą atmosferę życia Górali na Podhalu. W naszej kuchni serwujemy smaczne potrawy typowo góralskie i nie tylko.

Oferta

Serdecznie zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Nasza oferta obejmuje wynajem pokoi, pełne lub częsciowe wyżywienie, organizacje dodatkowych atrakcji takich jak kuligi, ogniska, wycieczki górskie. Ceny uzależnione są od sezonu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dla naszych gości przygotowalismy 23 przestronne pokoje z łazienkami: - 13 pokoi 2 osobowych, 8 pokoi 3 osobowych, 2 pokoje 4 osobowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy jadalnię i przestronną 80 świetlicę gdzie w gronie znajomych możecie Państwo oglądać telewizję, słuchać muzyki, a wieczorami spędzać miło czas. Nasza kuchnia uraczy Was pysznymi góralskimi potrawami. Oferujemy pełne lub częściowe wyżywienie.

Ceny za pobyt są zróżnicowane i zależą od sezonu. Dla grup zorganizowanych oferujemy korzystne rabaty.

 

 

 
  Schowek (0)