Aktualnie jesteś: Strona główna » Noclegi, hotele, kwatery agroturystyczne, kwatery prywatne i pokoje gościnne, ośrodki wczasowe, pensjonaty, szkółki narciarskie » Zajazd Niedźwiadek Piotr Gucwa

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Zajazd Niedźwiadek Piotr Gucwa

Branże w których działa firma:

Noclegi hotele kwatery agroturystyczne kwatery prywatne i pokoje gościnne ośrodki wczasowe pensjonaty szkółki narciarskie

Adres i dane kontaktowe:

podkarpackie
SMEREK 14
38-608 WETLINA
tel. 513 952 166 517 933 872 503 051 276

Strona internetowa:

http://www.zajazd-niedzwiadek.pl (1/10)

Pagerank:

1

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Zapraszamy do nowootwartego zajazdu „Niedźwiadek” w Smereku – miejscowości położonej u wrót Bieszczadów Wysokich, u stóp majestatycznego Smereka (1222 m n.p.m.) z dala od zgiełku zatłoczonych słynnych ośrodków. Tu znajdą Państwo powietrze pachnące bukowym lasem, bieszczadzką mgłę łagodzącą wszelkie współczesne dolegliwości, ciszę pozwalającą usłyszeć siebie i drugiego człowieka, i niezapomniane wrażenia z wycieczek po bieszczadzkich szczytach. A do spokojnego snu ukołysze Państwa dyskretny szum pobliskiego Potoku Niedźwiedziego.Zajazd Niedźwiadek usytuowany jest w miejscowości Smerek u stóp Połoniny Smereckiej obok Potoku Niedźwiedziego. Jest to idealne miejsce dla miłośników gór ze względu na bardzo wygodny dojazd na górskie szlaki turystyczne i jezioro solińskie. 
Jest to nowy obiekt (restauracja jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych). Parking dla samochodów dla naszych gości. Możliwość korzystania z grilla. Oferujemy 2 i 3 osobowe pokoje z łazienkami i telewizja. 
Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja i niskie ceny sprawiają, że przedstawiana oferta powinna zadowolić Państwa oczekiwania. Jeśli planujesz dobrze wypocząć - przyjmij nasze zaproszenie o każdej porze roku. 
Atrakcje: Basen kryty od Zajazdu 150 metrów. Wyciąg narciarski 2,5 km. Stadnina koni i wypożyczalnia quadów 5 km. Możliwość z korzystania z przejazdu bieszczadzkiej kolejki. Możliwość z korzystania busa. Dobre miejsce wypadowe na góry - Smerek, Okrąglik, Jawornik itd. Na miejscu Sklep Spożywczo-Przemysłowy.


 


 


Zajazd „Niedźwiadek” znajduje się w centrum wsi Smerek, przy drodze nr 897 – tzw. dużej obwodnicy bieszczadzkiej, 50 m od czerwonego Głównego Szla­ku Beskidzkiego. Położenie to gwarantuje bezpro­ble­mowy dojazd niezależnie od warunków drogowych. W budyn­ku zajazdu znajduje się restauracja przystoso­wana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a w najbliż­szym są­siedztwie jest sklep czynny przez cały ty­dzień. Zajazd oferuje 24 miejsca noclegowe w 8 poko­jach 2-3 oso­bowych z łazienkami.


Przy zajeździe znajduje się parking dla naszych Gości. W sezonie letnim otwarty jest taras ze stolika­mi na wolnym powietrzu. Nasz obiekt jest wspaniałym miej­scem do organizowania różnego rodzaju imprez dla mniejszych grup zorganizowanych.


Dodatkowe informacje Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://zajazd-niedzwiadek.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Opinię o firmie dodał: Iwona | 2013-04-29 14:06:40 5  

Super!

 

Galeria:

Zajazd Niedźwiadek Piotr Gucwa
Zajazd Niedźwiadek Piotr Gucwa
Zajazd Niedźwiadek Piotr Gucwa

Mapa dojazdu:

  Schowek (0)